×

Registrace

Info

Přihlašovací údaje

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Podmínky vrácení peněz

Právo na vrácení peněz platí do 14dnů od doručení zboží.

  • Zboží nesmí být poškozené
  • Zboží musí být zabalené v původním obalu.

1. Kupující má právo na základě ustanovení § 53/7 zákona č. 40/1964 Sb., ve znění pozdějších předpisů odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu, za podmínek uvedených v těchto Obchodních podmínkách. O požadavku na vrácení je vhodné prodávajícího informovat. V případě výměny zboží z nás též informujte, nejlépe emailovou zprávou. Náklady na výměnu a vrácení zboží (poštovné) nese kupující. Adresa pro zaslání je: GLADIATOR CZ s.r.o. Plaská 80, 323 00 Plzeň - Bolevec

2. Zboží je nutné zasílat v originálním obalu, řádně zabalené – nejlépe v dalším tvrdém obalu, tak jak jste jej obdrželi. Zboží zašlete BEZ DOBÍRKY, s dokladem o koupi zboží v našem obchodě (kopie faktury). Doporučujeme zásilku pojistit.

3. Zboží nesmí být poškozené, znečištěné ani používané. Musí být kompletní, včetně všech etiket. Zboží nesmí být nijak užíváno.

4. Při splnění všech určených podmínek Vám zašleme peníze převodem na účet zdarma. V případě zaslání částky složenkou jsme nuceni odečíst z kupní ceny zboží náklady na poštovné. Splatnost vrácené částky je do 30 dnů od projevení vůle od smlouvy odstoupit. Při nesplnění podmínek uvedených v těchto obchodních podmínkách, nebudeme akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží zašleme na Vaše náklady zpět.